top of page
Bruno.jpg

I EM CAPTAIN AMERICA from Arian Hill
(HD-A, ED-0/0)


Cytując Panią sędzinę “Doskonały format i wyraz, efektowny i samczy”. To doskonale oddaje jego wygląd. Mimo samczej postawy dla mnie zawsze będzie tym kochanym kłębkiem który przyjechał do nas z hodowli „From Arian Hill”. Domowe imię to "Bruno".

Jego ojcem jest Interchampion CIE, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Champion Rumunii, Champion Serbii -WESLEY Wi-An-Wa FCI- oczy czyste, serce w normie, GR_PRA 1&2 wolny

a matką Champion Ukrainy , Champion of Poland, Champion Litwy, Champion, Rumunii, Champion Serbii -Blueberry from Arian Hill (FCI)
HD A, EB 0/0, OCD 0/0, GR_PRA 1&2 czyste oczy zdrowe, serce w normie

Gaston.jpg

Gaston Gate of East

(HD-A, ED-0/0, oczy czyste, serce w normie)

 

Jest wyjątkowym pieskiem, który swoim urokiem i cudownym sposobem bycia, rozkochuje w sobie każdgo, kto go tylko pozna. Gdy po raz pierwszy spojrzeliśmy temu ślicznemu szczeniaczkowi w jego mądre, pełne ufności oczka, wiedzieliśmy, że zostanie naszym przyjacielem na dobre i złe. Wyrósł na wspaniałego, inteligentnego psa, o doskonałej budowie i zrównoważonym temperamencie. Wyróżnia się cierpliwością i łagodnością oraz przyjaznym nastawieniem do otoczenia. Nauka posłuszeństwa poprzez zabawę sprawia mu ogromną frajdę, ponieważ jest żywy i pełen energii. Jest również cierpliwy, bardzo pojętny i zawsze chętny do pracy. Uwielbia pieszczoty, długie spacery i wodę. 

 

Jego ojcem jest Interchampion, German Winner, Slo Winner, Champion Polski

-B.B. KING OLIGARCHIA FCI- HD-A, ED-0/0, oczy czyste, serce w normie, prcd PRA clear, PRA1- clear, PRA2 - clear, Ichthyosis status - clear

a matką wspaniała sunia, o doskonałej budowie i cudownym charakterze

-KATE MOSS ARTEMIS GOLD- Champion Polski, BOB, CACIB, HD-A, ED-0/0, oczy czyste, serce w normie, prcd-PRA- A

Joy.jpg

Joy Arkadia Dream (FCI)
(HD-A, ED-0/0, oczy czyste, serce w normie)


Jak samo imię wskazuje Joy to sama „radość” z posiadania Goldena. Jest inteligentna i wydaje się rozumieć nas bez słów. Jest dosyć zrównoważona i adekwatnie zachowuje się do swojej dostojnej postawy. Z politowaniem patrzy na wygłupy swojej przyrodniej siostry Cindy gdyż sama woli towarzyszyć nam w spokojnych spacerach czy sesjach głaskania po główce opartej o kolanko

Dolce Vita.jpg

Dolce Vita Arkadia Dream (FCI)

(HD-A, ED-0/0, oczy czyste, serce w normie)

Jest bardzo przyjazną, mądrą i pewną siebie suczką. Ma wspaniałą psychikę,
cechuje ją posłuszeństwo i wrażliwość. 
Po utalentowanych rodzicach odziedziczyła same najlepsze cechy.
Jest doskonałą, opiekuńczą mamusią dla swojego potomstwa.
Kocha szczeniaczki całym sercem i troszczy się o nie z wielkim oddaniem.

De La Rosa.jpg

De La Rosa Arkadia Dream (FCI)

(HD-A, ED-0/0, oczy czyste, serce w normie)

Nasza „Róża” wdała się w dużej mierze w matkę Zenę, podobnie jak ona jest przyjazną, mądrą i pewną siebie suczką. Świetnie opiekuje się swoim potomstwem i mimo silnego instynktu opiekuńczego cieszy się gdy jej asystujemy przy porodzie oraz opiece nad maluszkami.
Wspaniała matka ale też pełna zaufania dla człowieka i naszych dobrych chęci.

202639.jpg

Cindy Arkadia Dream (FCI)

(HD-A, ED-0/0, oczy czyste, serce w normie)

Ta suczka, to kochany i  urokliwy łobuz. Jest żywiołowa i ma niespożyte siły do zabawy. Uwielbia się przytulać co jest typowe dla rasy Golden Retriever i oddaje podwójnie każdą pieszczotę, którą się nią obdaruje. Pięknmy uśmiechem niczym u Cindy Crawford wynagradza wszystkie psoty.
 

bottom of page